Fostul patron din Liga 1, în „război” cu Dan Șucu: „Decizii dușmănoase, ipocrite împotriva clubului. L-a adus pe Șumudică să-l facă de râs”

Fostul patron din Liga 1, în „război” cu Dan Șucu: „Decizii dușmănoase, ipocrite împotriva clubului. L-a adus pe Șumudică să-l facă de râs”

Marian Iancu, fostul patron de la Poli Timișoara, continuă „războiul” personal cu Dan Șucu, acționarul majoritar de la Rapid. Iancu a lansat un nou atac la adresa lui Șucu, pe care îl acuză de vânzările de jucători, asta deși Rapid a cumpărat de 4,3 milioane de euro în perioada de transferuri din vară. Iancu a declarat că Șucu e principalul pericol de la Rapid, iar echipa din Giulești a ajuns o să se bate la retrogradare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor