Panduru râde de steliști: "O ocazie n-ați avut!"" » A ochit un fotbalist: ""Băiatul ăsta are calitate, curaj"""

Basarab Panduru recunoaște că nu se aștepta ca Steaua să piardă pe terenul Concordiei Chiajna, scor 0-1, și îi critică pe elevii lui Laurențiu Reghecampf.  "Steaua a luat bătaie de la o echipă care are în teren jucători ca Albu, Grădinaru, Ciobanu, Răducanu. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor