Oțelul a anunțat primul transfer al iernii

Oțelul a anunțat primul transfer al iernii

Oțelul Galați, club care se confruntă cu dificultăți financiare, a anunțat primul transfer al iernii, aducerea mijlocașului stânga Alexandru Burcea, 19 ani, de la divizionara secundă Concordia Chiajna. După ce s-a despărțit de mai mulți jucători, printre care Juri Cisotti, Alexandru Pop și Stipe Juric, „furați” de rivale din Superligă, Oțelul a bifat și primul nume la capitolul „sosiri”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor