Șoc în handbalul feminin românesc: au anunțat Federația că se retrag de astăzi din Liga Florilor!

Șoc în handbalul feminin românesc: au anunțat Federația că se retrag de astăzi din Liga Florilor!

SCM Gloria Buzău este prima victimă a reducerilor financiare care se fac din cauza măsurilor de austeritate impuse de Guvern la nivel național. Clubul susținut de primăria buzoiană a anunțat Federația de Handbal că retrage din campionate echipele feminine de senioare și de tineret. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor