Fostul fotbalist al lui Dinamo a reziliat în Liga 2 și își negociază revenirea în Superliga

Fostul fotbalist al lui Dinamo a reziliat în Liga 2 și își negociază revenirea în Superliga

Ivan Pesic (32 de ani), fostul fotbalist al celor de la Dinamo, a reziliat contractul cu divizionara secundă Chindia Târgoviște și poartă negocieri pentru a reveni în Superliga. Printre echipele interesate să îi obțină semnătura se numără Gloria Buzău, „lanterna roșie” a campionatului. Croatul a venit la Dinamo în 2018 și a revenit în 2020 Ștefan cel Mare după o scurtă experiență la FC Shakhter. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor