Cea mai activă echipă din Superliga a transferat un internațional

Cea mai activă echipă din Superliga a transferat un internațional

Sepsi Sfântu Gheorghe, cea mai activă echipă din Superliga în această pauză de mercato de iarnă, a realizat o nouă mutare în vederea celei de-a doua părți a sezonului. Joi, oficialii covăsneni au anunțat transferul internaționalului macedonean Dorian Babunski (28 de ani). Acesta a semnat un contract valabil pe doi ani și jumătate. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor