Nimeni nu știe cum a apărut sigla pe tricouri » Situație de râsu'-plânsu' la clubul din România: „Am vorbit cu contabila, a costat 69 de lei”

Nimeni nu știe cum a apărut sigla pe tricouri » Situație de râsu'-plânsu' la clubul din România: „Am vorbit cu contabila, a costat 69 de lei”

Situație bizară la CSM Flacăra Moreni, echipă retrogradată sportiv în Liga 4 la finele sezonului trecut, dar reinvitată în al treilea eșalon pentru ca locurile din acea ligă să fie completate, în contextul desființărilor sau retragerilor altor echipe. În acest început de sezon, jucătorii formației dâmbovițene au purtat echipamente de joc pe care este imprimată sigla gigantului Nike. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor