Moment neștiut cu Burchel, șeful Școlii de Antrenori: „Moldovene, te iau pe tine, dar o să am probleme”

Moment neștiut cu Burchel, șeful Școlii de Antrenori: „Moldovene, te iau pe tine, dar o să am probleme”

Sebastian Chitoșcă (30 de ani) a povestit în această dimineață la GSP Live cum a fost convocat în 2011 la Euro U19, turneu organizat de România.  România a fost atunci ultima în grupa A, după 1-3 cu Cehia, 0-1 cu Grecia şi 0-0 cu Irlanda.Chitoșcă a rămas pe bancă în prima partidă, a fost folosit din minutul 62 cu Grecia și titular cu Irlanda. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor