Două motive îl fac pe MM Stoica să spere la titlu: „Suntem la mâna noastră”

Două motive îl fac pe MM Stoica să spere la titlu: „Suntem la mâna noastră”

Motivat de susținerea fanilor și de jocul echipei, Mihai Stoica, managerul general de la FCSB, rămâne încrezător că roș-albaștrii pot câștiga titlul anul acesta. FCSB și CS Universitatea Craiova au remizat duminică seara, scor 1-1, în derby-ul etapei #26. Oltenii au egalat în prelungiri, perioadă de timp pe care vicecampioana o specula excelent stagiunea trecută. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor