Concluzia lui Ilie Dumitrescu după FCSB - CSU Craiova: „Acolo s-a făcut diferența” » Ce a remarcat și Răducioiu: „E problema antrenorului”

Concluzia lui Ilie Dumitrescu după FCSB - CSU Craiova: „Acolo s-a făcut diferența” » Ce a remarcat și Răducioiu: „E problema antrenorului”

Ilie Dumitrescu a analizat derby-ul FCSB - CS Universitatea Craiova (1-1), din etapa a 26-a din Liga 1. Fostul mare internațional este de părere că oltenii au reușit să egaleze datorită schimbărilor făcute de Eugen Neagoe, pe care le-a considerat mai inspirate decât cele ale roș-albaștrilor. Concluzia lui Ilie Dumitrescu după FCSB - Universitatea Craiova „Până la primele schimbări, Craiova nu a avut o exprimare consistentă pe faza ofensivă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor