După buget

După buget

Dan Petrescu anunță că vin iar ani, mulți, grei, în care nu o să mai avem echipă în primăvara europeană nici atât cât am avut CFR-ul la Roma. Nu ne mai prinde primul ghiocel dincolo de granițele țării, gata! N-avem cum să avem performanțe, nici măcar la nivel croat sau sârbesc, fiindcă nu avem buget. Dacă ar fi avut Dan Petrescu sau Gică Hagi pe mână un buget de o sută de milioane de dolari, altele ne-ar fi fost rezultatele. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor