Ionel Ganea, reacție vehementă după scandalul provocat de kosovari: „Nimeni nu și-a permis să facă ce au făcut ei! Ar trebui scoși din competiție!”

Ionel Ganea, reacție vehementă după scandalul provocat de kosovari: „Nimeni nu și-a permis să facă ce au făcut ei! Ar trebui scoși din competiție!”

Ionel Ganea, fost internațional român, a reacționat în exclusivitate pentru GSP.ro după meciul încheiat cu scandal dintre echipa națională a României și Kosovo. Kosovarii au părăsit terenul cu câteva momente înainte de finalul meciului, acuzându-i pe români de rasism. După mai bine de o oră de așteptare, timp în care „tricolorii” au așteptat reluarea jocului, kosovarii au renunțat în continuare să revină pe teren, astfel că meciul a fost suspendat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor