Semn de premeditare?! Ce făceau kosovarii în vestiar în timp ce românii așteptau pe teren reînceperea meciului

Semn de premeditare?! Ce făceau kosovarii în vestiar în timp ce românii așteptau pe teren reînceperea meciului

Meciul dintre echipa națională a României cu Kosovo din etapa a 5-a a Ligii Națiunilor a avut parte de scene incredibile. Kosovarii au părăsit terenul cu câteva momente înainte de finalul meciului, acuzându-i pe români de rasism. În timp ce jucătorii români așteptau pe teren, în frig, ca adversarii să se întoarcă pentru a încheia meciul, kosovarii au rămas în vestiar și au mâncat pizza. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor