Fără menajamente! Reghecampf și-a distrus jucătorii după rușinea de la Chiajna: "Fundașul nostru a jucat la adversari la gol"""

Laurențiu Reghecampf nu și-a menajat deloc jucătorii după meciul pierdut în fața Concordiei Chiajna, scor 0-1. I-a luat la țintă pe Boldrin, De Amorim, Popa și Toșca, ultimul fiind înlocuit în minutul 31. "Am în suflet mâhnire. Am făcut multe greșeli pe faza de apărare. Cu Chiajna nu trebuia să avem probleme. Fundașul nostru central a jucat la adversari la gol, apoi celălalt nu era în zonă. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor