Emoții pentru Dinamo » Titularul lui Kopic a ieșit accidentat

Emoții pentru Dinamo » Titularul lui Kopic a ieșit accidentat

Fundașul dreapta Maxime Sivis (27 de ani) a ieșit accidentat din meciul CS Dinamo - FC Dinamo, din grupele Cupei României Betano. Bătăi de cap pentru Zeljko Kopic, după meciul disputat „în familie” de echipa din prima ligă și cea a Clubului Sportiv Dinamo. +1 FOTO Era minutul 60, iar Maxime Sivis a rămas întins pe gazon în careul advers și nu a mai putut continua partida. Francezul a părăsit terenul pe picioare, însă a avut nevoie de ajutor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor