Florin Talpan a făcut scandal înainte de CS Dinamo - FC Dinamo: „O clonă, precum FCSB! Ne fac de rușine!”

Florin Talpan a făcut scandal înainte de CS Dinamo - FC Dinamo: „O clonă, precum FCSB! Ne fac de rușine!”

Florin Talpan, juristul de la CSA Steaua, a intervenit în forță înainte de meciul dintre CS Dinamo și FC Dinamo, din grupele Cupei României. Florin Talpan a spus că echipa Clubului Sportiv este „echipa adevărată”, iar cea din Superliga este o „clonă”. Acesta dă vina pe Federație pentru meciul jucat între cele două în Cupă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor