Fotbaliștii de la CS și FC Dinamo au afișat împreună mesajul galeriei + A fost primit ca un erou de „câini”

Fotbaliștii de la CS și FC Dinamo au afișat împreună mesajul galeriei + A fost primit ca un erou de „câini”

Înainte de meciul CS Dinamo - Dinamo, din prima etapă a grupelor Cupei României, fotbaliștii celor două echipe au afișat același mesaj. A fost atmosferă de sărbătoare înainte de startul meciului dintre cele două echipe dinamoviste. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor