Emil Săndoi și-a pus elevul în gardă: „O să stăm mai mult de vorbă”

Emil Săndoi și-a pus elevul în gardă: „O să stăm mai mult de vorbă”

Petrolul - Poli Iași 3-1. Emil Săndoi (59 de ani), tehnicianul oaspeților, a oferit prima reacție după eșecul echipei sale. Antrenorul a vorbit despre eliminarea lui Florian Kamberi (29 de ani) și a transmis că îl va băga în ședință. Ieșenii au început bine partida de la Ploiești și au deschis scorul în minutul 20, prin Bordeianu. Petrolul a egalat prin Grozav în 25, iar momentul psihologic a venit în minutul 38, atunci când Kamberi a fost eliminat direct. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor