Augsburg - Borussia Dortmund 2-1 » Un nou pas greșit făcut de „galben-negrii” în campionat

Augsburg - Borussia Dortmund 2-1 » Un nou pas greșit făcut de „galben-negrii” în campionat

Borussia Dortmund a pierdut pe terenul lui Augsburg, scor 1-2, într-o partidă a etapei cu numărul 8 din Bundesliga, iar astfel, pentru formația pregătită de Nuri Sahin continuă seria meciurilor fără victorie din deplasare în actuala stagiune internă. Rezultatele etapei a 8-a din Bundesliga Vicecampioana Europei a deschis scorul după doar 4 minute de la fluierul de start al partidei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor