Rednic le-a bătut obrazul: „Iar au apărut specialiștii”

Rednic le-a bătut obrazul: „Iar au apărut specialiștii”

Mircea Rednic, 62 de ani, antrenorul celor de la UTA, le-a bătut obrazul spectatorilor nemulțumiți de evoluția elevilor lui în meciul contra Gloriei Buzău. Arădenii s-au impus la limită, 1-0, grație unui autogol. În urma succesului de astăzi, UTA a ajuns la 18 puncte, unul sub prima echipă din zona play-off-ului, FCSB. Chiar și așa, publicul de la Arad nu este pe deplin mulțumit, exprimându-și supărările în timpul meciului cu Gloria Buzău. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor