Mihai Stoica, zdruncinat după Rangers - FCSB: „Rar mi-a fost dat să văd”

Mihai Stoica, zdruncinat după Rangers - FCSB: „Rar mi-a fost dat să văd”

Mihai Stoica (59 de ani), președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a oferit prima reacție după eșecul suferit de campioana României pe terenul lui Rangers, scor 0-4, în etapa 3 din Europa League. Roș-albaștrii au făcut o partidă modestă în Scoția, aspect subliniat de oficialul echipei. Greșelile individuale au reprezentat o mare problemă în viziunea lui Mihai Stoica, cel care este convins de faptul că FCSB s-a bătut singură în partida din Scoția. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor