E oficial » Steaua a reclamat doi jucători de la FCSB: au fost chemați la comisie

E oficial » Steaua a reclamat doi jucători de la FCSB: au fost chemați la comisie

CSA Steaua i-a recolamat la Comisia de Etică și Disciplină pe Daniel Bîrligea (24 de ani) și pe Alexandru Musi (20 de ani), de la FCSB. Motivul? Cei doi jucători au numit-o pe echipa lor Steaua înainte și după meciul cu Olympiakos, scor 0-0, din Europa League. CSA Steaua i-a reclamat pe Bîrligea și Musi la FRF Astfel, CSA Steaua a luat atitudine și i-a reclamat pe Musi și Bîrligea la Comisia de Etică și Disciplină. Termenul dosarului este 8 ianuarie 2025. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor