Șumudică l-a lăsat mască pe Rusescu: „Dacă eram în locul lui Șucu, înnebuneam!”

Șumudică l-a lăsat mască pe Rusescu: „Dacă eram în locul lui Șucu, înnebuneam!”

Raul Rusescu taxează declarația făcută de Marius Șumudică, antrenorul celor de la Rapid: „Dacă ajungem în play-off, eu îl arbitrez!”. „Nu a spus domnul Becali că suntem slabi? Sper să ajungem în play-off. Dacă ajungem, vă spun eu că arbitrez play-off-ul! Eu, Șumudică, îl arbitrez! Nu știu dacă pot să îl câștig, eu am promis că la anul o să câștig titlul”, a declarat Șumudică. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor