Clubul Sportiv al Armatei Steaua și-a premiat cei mai buni sportivi ai anului 2024

Clubul Sportiv al Armatei Steaua și-a premiat cei mai buni sportivi ai anului 2024

Clubul Sportiv al Armatei Steaua și-a premiat în această după-amiază cei mai buni sportivi ai anului 2024, în cadrul unei gale festive, la Cercul Militar. Evenimentul a început la ora 15:00, a durat aproximativ o oră și a fost transmis în direct pe canalul de YouTube Steaua TV. Sportivul anului la CSA Steaua a fost desemnată canotoarea Ioana Vrînceanu. Jurnalistul GSP. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor