Fostul șef din Superliga, mesaj dur pentru Marius Șumudică: „Ciocul mic! Mai bine convinge-l pe Șucu”

Fostul șef din Superliga, mesaj dur pentru Marius Șumudică: „Ciocul mic! Mai bine convinge-l pe Șucu”

Marian Iancu, fostul patron de la Poli Timișoara și fan declarat al Rapidului, i-a transmis un mesaj lui Marius Șumudică, antrenorul echipei din Giulești. Iancu i-a cerut lui Șumudică să fie umil după Rapid - Gloria Buzău 2-0 și să-l convingă pe Dan Șucu să investească în echipă în perioada de mercato din iarnă. Iancu a făcut o trimitere și la declarația dată de Șumudică, care a spus: „Eu voi intra în play-off și îl voi arbitra”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor