Fostul șef din Superliga, mesaj pentru Marius Șumudică: „Ciocul mic. Mai bine convinge-l pe Șucu”

Fostul șef din Superliga, mesaj pentru Marius Șumudică: „Ciocul mic. Mai bine convinge-l pe Șucu”

Marian Iancu, fostul patron de la Poli Timișoara și fan delcarat al Rapidului, i-a transmis un mesaj lui Marius Șumudică, antrenorul echipei din giulești. Iancu i-a cerut lui Șumudică să fie umil după Rapid - Gloria Buzău 2-0 și să-l convingă pe Dan Șucu să investească în echipă în perioada de mercato din iarnă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor