Duel la „all-inclusive” » Cu câți bani a fost convinsă Dumbrăvița să joace la București: „Le-am plătit inclusiv cazarea pe 3 nopți”

Duel la „all-inclusive” » Cu câți bani a fost convinsă Dumbrăvița să joace la București: „Le-am plătit inclusiv cazarea pe 3 nopți”

Victor Angelescu, acționarul minoritar și președintele Rapidului, a vorbit despre meciul cu Dumbrăvița, scor 4-0, din grupele Cupei României Betano. Imediat după victorie, a dezvăluit că giuleștenii le-au asigurat toate costurile bănățenilor în Capitală. Inițial, partida trebuia să se joace pe terenul formației din Liga 2. Dar meciul s-a disputat în Giulești, cu Dumbrăvița gazdă. La propunerea bucureștenilor, partida a fost mutată din Banat în Capitală. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor