Costel Gâlcă: „Rapid a plătit organizarea partidei. A fost bine și pentru Dumbrăvița”

Costel Gâlcă: „Rapid a plătit organizarea partidei. A fost bine și pentru Dumbrăvița”

Costel Gâlcă, antrenorul Rapidului, a analizat victoria obținută cu Dumbrăvița, scor 4-0, în prima etapă a grupelor Cupei României Betano. Împotriva bănățenilor, Gâlcă s-a bazat pe jucătorii cu puține minute în Superliga. La finalul meciului cu formația din Liga 2 s-a declarat mulțumit de prestația elevilor lui, dar și de atitudinea acestora. A fost întrebat și despre meciul cu Universitatea Craiova de duminică (ora 20:30). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor