Leo Grozavu a numit problema de la Botoșani, după meciul cu Farul: „Suntem dereglați”

Leo Grozavu a numit problema de la Botoșani, după meciul cu Farul: „Suntem dereglați”

Leo Grozavu, antrenorul lui FC Botoșani, a analizat remiza cu Farul, scor 1-1, din prima etapă a grupelor Cupei României. Tehnicianul echipei moldovene a fost mulțumit de joc și a explicat de ce a odihnit mai mulți titulari. De asemenea, a vorbit despre următorul meci, cu Petrolul, din Superliga. În plus, Leo Grozavu a transmis că echipa lui va avea o problemă privind regula U21. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor