Dorinel Munteanu, după remiza cu UTA: „De aia sunt puțin supărat”

Dorinel Munteanu, după remiza cu UTA: „De aia sunt puțin supărat”

Dorinel Munteanu, antrenorul celor de la Sepsi, a reacționat după remiza elevilor săi cu UTA Arad, în etapa #5 din play-out-ul Superligii. Tehnicianul celor de la Sepsi a vorbit despre obiectivul echipei, dar și despre partida de astăzi pe terenul arădenilor. Dorinel Munteanu a reacționat după remiza cu UTA: „Trebuia să câștigăm” „În ambele reprize am făcut o partidă bună, în fața unui adversar bun, cu jucători de calitate. Din nou am făcut cadou un penalty. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor