Titularul lui Sepsi, discurs categoric: „Cu tot respectul pentru UTA...”

Titularul lui Sepsi, discurs categoric: „Cu tot respectul pentru UTA...”

Andres Dumitrescu, fundașul stânga de la Sepsi, a analizat remiza obținută la Arad, cu UTA, scor 1-1, în etapa #5 din play-out-ul Superligii. Titularul lui Sepsi a declarat că echipa lui a fost mai bună și merita să câștige, însă a lipsit concentrarea la ocaziile importante, când coechipierii lui nu au reușit să înscrie golul decisiv. Andres Dumitrescu: „În repriza a doua am dominat, cu tot respectul pentru UTA” „Gândim pozitiv. Am făcut un meci bun. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor