Titularul din UTA - Sepsi, dus de urgență la spital » Ce s-a întâmplat

Titularul din UTA - Sepsi, dus de urgență la spital » Ce s-a întâmplat

Branislav Ninaj, fundașul central de la Sepsi, a fost dus la spital la pauza meciului cu UTA, de la Arad. Slovacul a fost titular în echipa lui Dorinel Munteanu. Pe parcursul primei reprize, Ninaj a suferit o comoție. El nu a mai putut continua meciul și în repriza a doua. A fost transportat de urgență la spital, potrivit Prima Sport. Ninaj, dus de urgență la spital Ninaj e unul dintre titularii indiscutabili de la Sepsi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor