Basarab Panduru, exasperat în direct: „Ce se întâmplă acolo, fraților? Nu se poate așa ceva!”

Basarab Panduru, exasperat în direct: „Ce se întâmplă acolo, fraților? Nu se poate așa ceva!”

Fostul internațional Basarab Panduru a răbufnit în direct cu privire la situația de la Poli Timișoara, echipă aflată acum în Liga 3. Plecând de la sărbătoarea superbă a celor de la UTA, în ziua în care clubul a împlinit 80 de ani, Basarab Panduru a adus aminte de o altă echipă istorică a României, rivală cu formația arădeană. E vorba de Poli Timișoara, pe care Basarab Panduru a antrenat-o în anii 2000. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor