Denis Alibec le dă peste nas suporterilor de la Severin: "Normal că am jucat și pentru Steaua! Sper să se distanțeze"""

Denis Alibec a fost din nou decisiv pentru Astra. Atacantul a obținut penaltyul din care giurgiuvenii au înscris golul victoriei împotriva Craiovei, scor 1-0. Vârful recunoaște că a jucat și pentru Steaua, viitoarea sa echipă.  "A fost penalty. M-a împiedicat. Sunt foarte importante aceste 3 puncte. Sunt mari șanse să intrăm în play-off. A fost greu fără Budescu, sper să îl avem alături cât mai des. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor