Cel mai dur discurs după FC Botoșani - Dinamo: „Atâta putem! Fotbal zero. Mi-e rușine!”

Cel mai dur discurs după FC Botoșani - Dinamo: „Atâta putem! Fotbal zero. Mi-e rușine!”

Victor Dican, fundașul celor de la FC Botoșani, și-a asumat vina pentru al doilea gol marcat de Dinamo la înfrângerea suferită luni seară, scor 0-2. Victor Dican: „Atâta putem! Fotbal zero. Mi-e rușine!” „Când greșesc la golul doi, nu știu ce valoare mai are că am jucat bine. N-am cuvinte să explic, pot doar să spun că mi-e rușine. M-am dus în vestiar și m-am uitat în ochii magazionerului, se simte dezamăgirea oamenilor care lucrează aici. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor