Nu s-a văzut la TV » Ce a făcut Kopic imediat după prima victorie ca antrenor la Dinamo

Nu s-a văzut la TV » Ce a făcut Kopic imediat după prima victorie ca antrenor la Dinamo

FC Botoșani - Dinamo  0-2. Zeljko Kopic, antrenorul „câinilor”, a plecat direct la vestiar după finalul meciului. Tehnicianul croat a dat mâna cu cei de la FC Botoșani, apoi s-a dus la vestiare, după prima lui victorie pe banca lui Dinamo. Nu a rămas să sărbătorească alături de galerie, așa cum au făcut jucătorii lui. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor