Zeljko Kopic, promisiune după prima victorie pe banca lui Dinamo: „Avem doar o opțiune!”

Zeljko Kopic, promisiune după prima victorie pe banca lui Dinamo: „Avem doar o opțiune!”

Dinamo a învins-o pe FC Botoșani, scor 2-0, în duelul ultimelor clasate din Superligă. Zeljko Kopic (46 de ani), antrenorul „câinilor”, simte că rezultatul de astăzi poate fi startul revenirii.  Zeljko Kopic a obținut prima victorie pe banca lui Dinamo. Croatul spune că atmosfera este una bună în vestiar și că nu concepe retrogradarea în liga secundă. Zeljko Kopic, după FC Botoșani - Dinamo „Sunt foarte mulțumit de modul în care am jucat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor