Antrenorul din Superliga care vrea să plece: „E o anormalitate. Mai avem un meci, apoi tragem o linie”

Antrenorul din Superliga care vrea să plece: „E o anormalitate. Mai avem un meci, apoi tragem o linie”

FC Botoșani - Dinamo  0-2. Mihai Ciobanu, antrenorul din acte al echipei gazdă, ia în calcul să plece de la club. Botoșani e ultima în clasament, cu doar 9 puncte în 20 de meciuri, și pare o misiune imposibilă să se salveze. Iar Mihai Ciobanu se gândește să plece după ultimul meci al anului, cu Oțelul Galați. Mihai Ciobanu se gândește să plece de la Botoșani +1 FOTO „Este poziția care ni se potrivește în acest moment, ultima în clasament. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor