Cea mai tăioasă reacție după ce FCSB a luat titlul: „Faceți mișto de mine? Putea să iasă oricine, dar nu ăștia!”

Cea mai tăioasă reacție după ce FCSB a luat titlul: „Faceți mișto de mine? Putea să iasă oricine, dar nu ăștia!”

Andreea Prisăcariu (24 de ani, 401 WTA) a fost întrebată cum se simte după ce FCSB a luat titlul în Superliga. Jucătoarea de tenis, recunoscută ca susținătoare a lui Dinamo, a susținut o sesiune de întrebări și răspunsuri pe Instagram, acolo unde au fost abordate și multe teme din fotbal. +1 FOTO Andreea Priscăraiu, după ce FCSB a luat titlul: „Un cuțit în inimă” „Pentru o dinamovistă, întrebarea asta e ca un cuțit în inimă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor