Ioan Varga are un mesaj pentru Gigi Becali: „Să îl felicite ei, eu nu am de ce!”

Ioan Varga are un mesaj pentru Gigi Becali: „Să îl felicite ei, eu nu am de ce!”

Ioan Varga, patronul de la CFR Cluj, i-a transmis un mesaj lui Gigi Becali, după ce FCSB a cucerit titlul cu 3 etape înainte de final. Întrebat dacă l-a felicitat personal pe Gigi Becali pentru titlul câștigat, patronul de la FCSB a mărutrisit că nu i-a transmis niciun mesaj omologului de la FCSB. Ioan Varga speră ca FCSB să intre în grupele cupelor europene pentru a aduce coeficient României. De asemenea, Varga îl avertizează pe Becali. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor