O echipă din Superligă atacă podiumul sezonul viitor: „Aducem 5-6 jucători, vrem în Europa!”

O echipă din Superligă atacă podiumul sezonul viitor: „Aducem 5-6 jucători, vrem în Europa!”

Laszlo Dioszegi, conducătorul lui Sepsi, a intervenit, azi, la GSP Live și a vorbit despre strategia covăsnenilor pentru stagiunea următoare. Dioszegi spune că va transfera 5-6 jucători în vară și își propune să ajungă din nou în preliminariile europene. VIDEO. Laszlo Dioszegi, despre planurile lui Sepsi pentru vară „O să avem nevoie de 5-6 jucători, sigur. Suntem subțiri ca lot. Suntem foarte puțini. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor