Acuzații directe în lupta pentru promovare » Vali Bădoi: „După gol, ne-au interzis să mai filmăm. Când am văzut ce a urmat, am ieșit din stadion”

Acuzații directe în lupta pentru promovare » Vali Bădoi: „După gol, ne-au interzis să mai filmăm. Când am văzut ce a urmat, am ieșit din stadion”

Lupta pentru cele două locuri de baraj în Seria 6 din al treilea eșalon se duce între actualul lider, SCM Râmnicu Vâlcea, şi trupa teleormăneană CSM Cetatea Turnu Măgurele. Un nou episod dintre cele două grupări, derulat la Râmnicu Vâlcea, a adus un rezultat de egalitate, scor 2-2. Oaspeţii au condus la pauză cu 2-0, dar în actul secund au intrat în scenă, spune Vali Bădoi, antrenorul teleormănenilor, arbitrii partidei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor