Ce nu s-a văzut la TV » Barcelona și Dortmund au oferit o lecție de fair-play

Ce nu s-a văzut la TV » Barcelona și Dortmund au oferit o lecție de fair-play

Borussia Dortmund s-a impus aseară pe Signal Iduna Park în fața Barcelonei, scor 3-1, însă nu a fost suficient pentru calificarea în semifinalele Ligii Campionilor (3-5 la general). După terminarea partidei, cele două echipe au dat dovadă de fair-play, postând pe social-media mesaje de încurajare una la adresa celeilalte. În semifinale, catalanii vor da piept cu câștigătoarea „dublei” dintre Inter și Bayern. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor