Bosniacii acuză dur: „Nu a primit nici măcar galben” » Unde a „dispărut” Dzeko la pauză

Bosniacii acuză dur: „Nu a primit nici măcar galben” » Unde a „dispărut” Dzeko la pauză

România - Bosnia 0-1. Presa bosniacă a acuzat că Mihai Popescu, fundașul naționalei, nu a fost avertizat pentru un fault asupra lui Edin Dzeko, atacantul oaspeților. Dzeko a fost schimbat la pauză cu Bazdar, după ce Mihai Popescu i-ar fi aplicat o lovitură cu piciorul în față. Potrivit presei din Bosnia, căpitanul naționalei bosniace s-a ales cu nasul rupt. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor