Denis Drăguș, la pământ imediat după eșecul României cu Bosnia: „Chiar nu meritam”

Denis Drăguș, la pământ imediat după eșecul României cu Bosnia: „Chiar nu meritam”

România - Bosnia 0-1. Denis Drăguș, atacantul naționalei, a fost extrem de dezamăgit după eșecul cu bosniacii, de pe Arena Națională. Titular în centrul atacului României, Denis a fost cel mai activ tricolor. Drăguș a ratat câteva ocazii uriașe și și-a exprimat regretul pentru faptul că nu a reușit să marcheze. Denis Drăguș, după România - Bosnia: „Nu meritam să pierdem” „Nu meritam rezultatul acesta. Am controlat după gol. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor