Suflet rătăcit

Suflet rătăcit

Parcă am mai văzut filmul ăsta, nu demult. Când România nu era de suflet, când jucam doar câte o repriză pe meci și asta nu ne ducea nicăieri. Scuze, ne-a dus în Divizia C din Liga Națiunilor. Între timp s-au schimbat multe, din bine în mai bine. Dar aseară am avut senzația aia de deja vu, în care mai nimic n-a mers, mai ales în prima repriză. Fiindcă nu ajunge mereu doar să pui suflet, parcă uitat din greșeală la vestiare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor