Basarab Panduru a luat la ochi doi fotbaliști după Dinamo - FCSB: „Am zis să mă uit la ei, dar sunt pe nicăieri”

Basarab Panduru a luat la ochi doi fotbaliști după Dinamo - FCSB: „Am zis să mă uit la ei, dar sunt pe nicăieri”

Fostul internațional Basarab Panduru (54 de ani) a criticat jocul prestat de dinamoviști în derby-ul pierdut cu FCSB cu scorul de 0-4, în prima rundă a grupelor Cupei României. În cele două meciuri care s-au jucat într-un interval de 10 zile, campioana României și-a pus la respect marea rivală cu două victorii categorice, 2-0 în campionat și 4-0 în Cupă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor