Nu s-a văzut la TV! Fotbalistul de la FCSB care dădea autografe printre „câini” în timp ce coechipierii o umileau pe Dinamo în teren

Nu s-a văzut la TV! Fotbalistul de la FCSB care dădea autografe printre „câini” în timp ce coechipierii o umileau pe Dinamo în teren

FCSB a pus-o la respect pe Dinamo, 4-0, într-o reeditare a derby-ului disputat în urmă cu 10 zile în campionat. De data aceasta, roș-albaștrii le-au fost net superiori rivalilor în grupele Cupei României Betano, tot cu dinamoviștii gazde, de data aceasta în fața unei asistențe reduse la jumătate. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor