Dinamo vs. FCSB 0-4 » Kennedy Boateng, după înfrângerea cu Dinamo: „Nu avem nicio scuză. FCSB are jucători de calitate și știm că ei joacă fotbal la un nivel înalt!”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor