Florentin Petre, după 0-4 cu FCSB: „Un accident, cam mare scorul! Data viitoare vom arăta mai bine”

Florentin Petre, după 0-4 cu FCSB: „Un accident, cam mare scorul! Data viitoare vom arăta mai bine”

Cu „principalul” Zeljko Kopic suspendat, Florentin Petre (48 de ani) a condus-o pe Dinamo în derby-ul din Cupă cu FCSB, pierdut cu 0-4. Antrenorul secund al „câinilor” consideră că scorul afișat pe tabelă este prea dur și că nu reflectă în totalitate realitatea din teren. Prima etapă din grupele Cupei României le-a pus față în față pe rivalele locale FCSB și Dinamo, o reeditare a duelului de campionat disputat recent și câștigat de roș-albaștri cu 2-0. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor